30 minut dziennie dla zdrowego serca

Wydawnictwo: Reader's Digest
zdrowie, medycyna

30 minut dziennie dla zdrowego serca to oparty na wynikach najnowszych badań naukowych plan,przedstawiony jako seria łatwych i efektownych kroków o dowiedzonej skuteczności.To sposób by zmienić dietę,zacząć się ruszać i zdobyć motywację do działań na rzecz zdrowego serca.Dowiedz się jakie pokarmy najlepiej służą sercu.Odkryj proste sposoby,by twoja dieta była swieższa i zdrowsza.Od kwasów tłuszczowych trans z pożywienia po wirusy powietrza,nasze ciało bezustannie atakują groźne dla serca toksyny.Naucz się unikać zagrożeń.Całymi dniami siedzimy-a rezultat jest opłakany.Tu znajdziesz sposób,jak wprowadzić więcej ruchu do rozkładu dnia.Nerwy,stres i pesymizm skracają zycie,radość,spokój,optymizm wydłużają je.Pokażemy ci,jak przejść na tę pogodniejszą stronę.Spis treści:Co dzisiaj wiemy o sercu Program 30 minut dziennieJedzenie dobre dla sercaBądź aktywnyZadbaj o szczęśliwe serceOczyszczanie organizmu z toksynTrzymaj kurs Zestaw codziennych ćwiczeń.