Rzuć Palenie I Nie Tyj

Wydawnictwo: G+J
zdrowie, medycyna

Jesteś gotów rzucić palenie raz na zawszeaPaul McKenna stworzył wyjątkową metodę, dzięki której rzucenie palenia stało się łatwe. Prosty system przedstawiony w poradniku i na płycie CD sprawi, że twoje ciało i umysł nie będą już potrzebować papierosów, a nawet poczujesz się bez nich lepiej. Ponadto prawdopodobieństwo, że przytyjesz, jest bardzo małe. Rzucisz palenie raz na zawsze!Chcesz rzucić palenie, ale martwisz się, że przytyjesza Chcesz, by chętka na papierosa przeszła ci w ciągu kilku chwila Masz już dość osób, które namawiają cię, żebyś rzucił paleniea Martwisz się, że palenie szkodzi twojemu zdrowiua Próbowałeś już przestać palić, ale ci się nie udałoa znany psychoterapeuta Paul McKenna, trener NLP, autor bestsellerowych poradników, zmienił życie wielu ludzi. Pomógł im rzucić palenie, schudnąć i zyskać pewność siebie. Pracuje z mistrzami sportu, gwiazdami rocka, sławnymi aktorami i biznesmenami.

Agnieszka Ciećwierz | 2011-10-01
Paula Noga | 2015-03-14