Jak dzieci razem z aniołem pokonały diabła i uratowały świat. Baśń jakiej jeszcze nie znacie

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła
10 (1 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

O tym, że anioły istnieją wie każde dziecko. Ale o czym rozmawiają anioły z dziećmi może wiedzieć tylko pisarz i to z bardzo wyczulonym słuchem. Musi nasłuchiwać uważnie, aby później mógł Wam o tym opowiedzieć. Emilka i Mateusz muszą wejść do ciemnej jaskini gdzie straszy diabeł. Dzieci weszły tam mimo, że się trochę bały. Tam naprawdę straszyło! Pójdziecie tam z nimi? Uruchom wyobraźnię i...

Emilka i Mateusz muszą wejść do ciemnej jaskini gdzie straszy diabeł.
Dzieci weszły tam mimo, że się trochę bały. Tam naprawdę straszyło!
Pójdziecie tam z nimi?
Uruchom wyobraźnię i wejdź do świata cudownej baśni.
Poznaj niezwykłe przygody dzieci i sympatycznego anioła, które wciągają tak mocno, że odłożysz książkę dopiero gdy skończysz ją czytać.
Daj się porwać tej barwnej opowieści.

IDEALNA KSIĄŻKA DLA NASZYCH KOCHANYCH MILUSIŃSKICH.
Kontakt z Autorką: henrykaswo@interia.pl

źródło opisu: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła, 2017

źródło okładki: http://wydawnictwomacieja.blogspot.com/

Henryka Swornóg | 2017-02-11

Baśń "Jak dzieci razem z aniołem pokonały diabła i uratowały świat"
można zamówić przez e-mail.
Kontakt: henrykaswo@interia.pl
Jeśli ktoś sobie życzy może otrzymać książkę z imienną dedykacją
i autografem autorki.

Książka wydana została w formacie B5 i liczy 38 stron, w tym 10 kolor; całość wydana na papierze kredowym, błysk; okładka miękka, błysk. Przepiękne ilustracje do baśni (13) wykonał JAROSŁAW GÓRSKI.

Na tej stronie można przeczytać recenzję o tej baśni: http://wnaszejbajce.pl/jak-dzieci-razem-z-aniolem-pokonaly-diabla-i-uratowaly-swiat-henryka-swornog/

Aro | 2017-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2017

Wspaniała baśń dla dzieci. Czyta się ją z ogromnym zainteresowaniem wydarzeń. Przekazuje, że odwaga w słusznej sprawie, wsparta wiarą, pozwala czynić dobro na świecie.

lemon5 | 2017-03-16
Agatha | 2017-02-16