Herbatki i soki najlepsze dla zdrowia

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

* Rośliny lecznicze od A do z * Soki owocowe i warzywne z całego świata * Herbatki ziołowe i soki w leczeniu najczęstszych dolegliwościFitoterapia, czyli ziołolecznictwo, jest jedną z najstarszych metod leczenia w dziejach ludzkości. Badania naukowe potwierdzają starą prawdę, według której zioła, owoce i warzywa odgrywają ważną rolę nie tylko w odżywianiu, lecz także w zapobieganiu chorobom i w leczeniu rozmaitych dolegliwości. Na nowo odkrywamy dziś to, o czym wiedziały jeszcze nasze babcie: herbatki ziołowe i soki to nieocenione źródło zdrowia. Są smaczne i łatwe do przyrządzenia. Umiejętnie zestawione zioła i soki z owoców i warzyw dodają energii i wspomagają leczenie wielu dolegliwości. W książce przedstawiono przepisy, które zainspirują czytelnika do tworzeniawłasnych kompozycji leczniczych na każdą porę roku.

Pami | 2012-08-08
Przeczytana: 2011 rok

Mała książeczka a ile w niej przydatnych informacji :)
Książka pomimo swoich niewielkich wymiarów zawiera opisy roślin,herbatki które z łatwością można samemu sporządzić na różnego typu dolegliwości jak i nie tylko.
Nie droga, a warta kupienia książeczka.

insomne | 2016-06-25
Na półkach