9788320038484
zdrowie, medycyna

Jest to jeden z najlepszych i najdokładniejszych podręczników poświęconych anatomii człowieka, jakie obecnie istnieją na polskim rynku księgarskim. W tomie V omówiono układ nerwowy obwodowy, układ nerwowy autonomiczny, powłokę wspólną i narządy zmysłów. Spis treści Układ nerwowy obwodowy: Część ogólna Nerwy rdzeniowe Splot szyjny Splot ramienny Nerwy międzyżebrowe Splot lędzwiowo-krzyżowy Splot lędzwiowy Splot krzyżowy Segmentalne zaopatrzenie nerwowe skóry Nerwy czaszk

książek: 1918

Gruba księga. Trzeba przyznać, że chociaż mało komu chciało się czytać to w całości, to w razie nieścisłości czy problemów z innymi podręcznikami od razu szukaliśmy odpowiedzi w Bochenku, traktując to dzieło jak 'biblię anatomii'. :)

nymeria_77 | 2016-05-16
Na półkach: Medyczne, Posiadam, Przeczytane