Aloes dla zdrowia i urody

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Od leczenia artretyzmu do przepisu na deser a wszystko o aloesie w medycynie, kosmetyce i kuchni. Czy wiesz, że aloes: * to najlepszy pomocnik w walce z trądzikiem i anemiąa * eliminuje łysienie i łagodzi ból po kontuzjacha * jest podstawowym składnikiem domowych kremów i odżyweka * aloes jako serum piękności dla każdego rodzaju skóry a własnoręcznie przygotuj kremy, mleczka, toniki, maseczki i odżywki do włosów. Jeśli masz zniszczone włosy, poszukaj przepisu na regenerujący spray. * aloes kontra 35 najczęstszych chorób a dowiedz się, jak wspomóc leczenie niewydolności, serca, zapalenia jelit, poparzeń, grypy i grzybicy. Autorka podpowiada też, w jaki sposób zapobiec zimowym infekcjom. * aloes specjalnie dla mężczyzn a naturalne kosmetyki do golenia oraz 4-tygodniowa kuracja łagodząca zaburzenia potencji i prostaty. Sprawdź, jak połączyć aloes z innymi roślinami leczniczymi, by był jeszcze skuteczniejszy. * aloes w Twoim domu a zasady wyboru ziemi, podlewania, walki ze szkodnikami i pozyskiwania miąższu ze świeżych liści. Poznaj receptury energetyzujących napojów, twarożków i sorbetów z dodatkiem owoców i miodu.

silverraven | 2016-03-10
Na półkach: Przeczytane, Zdrowie