Choroby stawów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Natura dla zdrowia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Morex
zdrowie, medycyna

Choroby stawów (zapalenia i zwyrodnienia) są bardzo bolesne szczególnie te przewlekłe. Medycyna akademicka ma duże sukcesy w ich leczeniu. Silne leki łagodzą ból oraz stany zapalne i już po kilku dniach pacjent odczuwa znaczącą poprawę. Ale ta skuteczność ma wysoką cenę farmaceutyki stosowane w leczeniu stawów wywołują poważne skutki uboczne. W dodatku nie leczą przyczyn dolegliwości, a jedynie łagodzą ich objawy. Wyleczenie przyczyn zapaleń i zwyrodnień stawów jest możliwe tylko dzięki zastosowaniu metod polecanych przez medycynę naturalną. Przedstawia je niniejszy poradnik. Prezentujemy także schemat powstawania chorób stawów oraz symptomy pozwalające odpowiednio wcześnie je rozpoznać. zachęcamy również pacjentów do ścisłej współpracy z terapeutami i codziennego przestrzegania ich zaleceń Tłum. Chudzik Małgorzata Okładka: miękka,

Chaoticreader | 2016-11-22
Tineczka1991 | 2013-12-28