Zespół jelita drażliwego

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

"Osoby cierpiące na zespół jelita drażliwego doskonale wiedzą, jak trudno walczyć z tą uciążliwą chorobą. Medycyna konwencjonalna zaleca leki, które zapewniają tylko czasową poprawę. Autor poradnika, doktor Richard N. Ash, przedstawia metodę, która pozwoli przywrócić organizmowi równowagę - bez maskowania objawów schorzenia lub uzależniania się od leków. Efektem ponaddwudziestoletniego doświadczenia w leczeniu pacjentów cierpiących na zespół jelita drażliwego jest program (odpowiedni sposób odżywiania się, suplementy diety, ćwiczenia fizyczne, techniki relaksacyjne), który umożliwia znaczną poprawę funkcjonowania układu pokarmowego. Dlaczego układ pokarmowy nie funkcjonuje prawidłowo, czyli przyczyny zespołu jelita drażliwego Nietolerancje pokarmowe i alergie, kandydozy i grzybice, celiakia - źródło kłopotów Co to znaczy zbilansowana dieta Ćwiczenia dla ciała i ducha Wszystko razem: trzydziestodniowy kompleksowy program naprawczy "

magda | 2015-01-27
insomne | 2014-11-24