Dieta przeciwzapalna. Jak w 28 dni przywrócić równowagę organizmu i poczuć się lepiej

Tłumaczenie: Barbara Wnęk
Wydawnictwo: Wydawnictwo M
The Juice's Lady Anti-Inflammation Diet
poradniki
Marzena

Bolą cię mięśnie? Odczuwasz zmęczenie? Masz problemy z nadwagą? Cherie Calbom, autorka bestsellerów na temat zdrowego odżywiania, dowodzi, że odpowiada za to przewlekły stan zapalny. Zmiana diety może przynieść natychmiastową ulgę. Autorka na podstawie wieloletniego doświadczenia opracowała takądietę. O jej skuteczności przekonało się wiele osób, które dzięki niej odzyskało radość życia. Ten...

Ten bogato ilustrowany poradnik zawiera kompletny program postępowania w przewlekłych stanach zapalnych, odpowiadających za codzienne dolegliwości. Zawiera ponad 75 przepisów na zdrowe posiłki, które pomogą wyeliminować wiele schorzeń

źródło opisu: Wydawnictwo M

źródło okładki: Wydawnictwo M

Aleksandra | 2017-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2017

Wszystko spoko, jeżeli macie dużo czasu i pieniędzy. Jeżeli nie, to ewentualnie możecie postarać się poświęcić wszystkie inne przyjemności w imię diety.

Niektóre składniki są oderwane od polskiej rzeczywistości (nic w tym dziwnego, książka jest pisana na rynek amerykański): mirin, suszone koryntki, sól selerowa, aminokwasy kokosowe lub tamari, proteiny w proszku, nieaktywne płatki drożdżowe, estragon, kraby, dziki łosoś, mąka z marynaty trzcinowej lub tapioki, radicchio, pak choy, grzyby shiitake. Jeżeli nie przerażają was te nazwy i wiecie, gdzie możecie to kupić, to książkę polecam. Natomiast, jeżeli tak jak ja, nie macie pojęcia, co się tutaj właśnie wydarzyło, to może lepiej zacznijcie od czegoś prostrzego...

Mimi | 2018-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2018

Zgadzam się z opinią Aleksandry, książka nie jest dla ludzi gotujacych w Polsce. Składniki są wzięte z kosmosu o połowie nigdy nie słyszałam. Szczerze żałuję że kupiłam ta książkę, jedyne co można wykorzystać to przepisy na soki i smoothy.
Książka jest naszpikowana terminami, które są dobre dla dietetyka ale dla przeciętnego człowieka na nic się nie zdają. Ja kupiłam ją z myślę o potrawach przeciwzapalnych a jedyne co mogę wykorzystać to przepisy na soki.

sigma122 | 2018-03-07
Przeczytana: 17 marca 2018