Chirurgia żył

Wydawnictwo: Galaktyka
zdrowie, medycyna

Książka, której I tom oddajemy do rąk wszystkich specjalistów zainteresowanych chorobami układu żylnego, zawiera najnowsze informacje dotyczące fizjologii krążenia żylnego oraz znaczenia pompy nie tylko mięśni łydki, ale także stopy. Szeroko omówione zostało krążenie recyrkulacyjne i jego wpływ na niewydolność żył układu głębokiego. Autorzy przedstawili najnowsze metody diagnostyki i leczenia chorób żył, co ma olbrzymie znaczenie dla specjalistów zajmujących się tą problematyką. Omówiono też ws