9788320038798
zdrowie, medycyna

Czy ukończyłaś 40 lata A może 50 lat lub więceja zapomnij o kalendarzu! Możesz być zdrowsza i piękniejsza od niejednej trzydziestolatki! Wszystko zależy od Twojej mądrości i motywacji. Przyrzeknij sobie, że od dziś zaczynasz dbać o siebie. Ta książka na pewno Ci w tym pomoże. Pamiętaj: Jak długo Twoja gospodarka hormonalna jest prawidłowa, tak długo kwitniesz i data urodzenia nie ma znaczenia. Gibkość Twojej sylwetki zależy od stanu kości zapobiegaj więc osteoporozie. Twoje serce tak długo będzie biło regularnie dla Ciebie (i dla Niego), jak długo utrzymasz je w sprawności uważaj więc na cholesterol i właściwą dietę. Twoje piersi mogą być jędrne i zdrowe, jak długo zechcesz badaj je i dbaj o nie! Seks może być nadal wspaniałym przeżyciem, jeśli zadbasz o stan Twoich narządów płciowych. Odpowiednie środki zapobiegną odczuwanym w tym wieku dolegliwościom. Większość chorób, które mogą nękać kobietę w tym wieku, można zapobiec. Wciąż możesz i powinnaś być atrakcyjna.

MaratikS | 2014-05-21
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam