Listonosz Pat. Maszyna do lodów

Tłumaczenie: Katarzyna Precigs
Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Postman Pat. The ice cream machine
bajki
Kotkad

Ted Glen zaprosił dzieci z Zielonej Doliny na piknik. Specjalnie na tę okazję zbudował maszynę do robienia lodów. A kiedy zabrakło prądu, pomysłowy Ted próbował różnych sposobów, żeby uruchomić maszynę. Podłączył ją nawet do silnika furgonetki listonosza Pata! W końcu udało się zrobić lody i dzieci mogły się rozkoszować ich różnymi smakami. Były też specjalne lody dla kota. Co prawda, nie smakowały Patowi, ale uszczęśliwiły Jessa!

źródło opisu: Egmont 2006

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kotkad | 2017-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2017

Listonosz Pat nie ważne jak jest napisany ważne że to listonosz Pat. Na plus ilustracje. Sama opowieść na pewno w odcinku lepiej skonstruowana. Niemniej dzieciaki które oglądają bajkę są zadowolone

Na półkach