Strefy uzdrawiania

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

* 81 stref terapeutycznych * Medycyna chińska * Homeopatia * Rośliny lecznicze * Terapia kwiatowaNajciekawszy na rynku podręcznik samoleczenia! Przekonasz się, że większość powszechnych dolegliwości można pokonać za pomocą prostych metod leczniczych, takich jak masaże, diety lub gimnastyka. Autorka, niemiecka specjalistka od medycyny naturalnej z 30-letnim stażem, podpowiada, jak poradzić sobie między innymi z alergią, bezsennością, zaburzeniami ciśnienia i menopauzą. Podział ludzkiego ciała na 81 najważniejszych stref pozwala szybko dobrać najskuteczniejszą metodę leczenia. Poradnik pomoże także tym, których nękają dolegliwości psychiczne a nerwice, nadmierny stres i napady wściekłości.

Małgorzata | 2012-09-06