Uzdrowienie w objęciach Maryi

Wydawnictwo: Esprit
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Raf_use

„Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę” /Rdz 3, 15/ Maryja, Matka Boga, otrzymała bardzo ważną misję: jest naszą Tarczą w walce ze złem, Orędowniczką każdego człowieka w potrzebie, Opiekunką i... Uzdrowieniem. To właśnie Maryja jest najwspanialszą Pośredniczką między nami a Jezusem. Ona,...

Maryja, Matka Boga, otrzymała bardzo ważną misję: jest naszą Tarczą w walce ze złem, Orędowniczką każdego człowieka w potrzebie, Opiekunką i... Uzdrowieniem. To właśnie Maryja jest najwspanialszą Pośredniczką między nami a Jezusem. Ona, jako Matka, cierpliwie wysłuchuje naszych skarg i modlitw. Zawsze pokorna i gotowa do pomocy, jest najpotężniejszą bronią przeciwko Szatanowi i jego niszczycielskiemu działaniu w naszym życiu.

Ilsa B. Reyes w swojej książce podpowiada, co powinniśmy robić, kiedy czujemy, że jesteśmy atakowani przez zło i cierpienie. Pisze o tym, czym jest łaska uzdrowienia, w jaki sposób Maryja walczy o nasze zbawienie i jak uczy nas zdrowego poczucia własnej wartości. Przede wszystkim jednak ta książka jest znakomitą pomocą dla tych, którzy jeszcze bardziej chcą oddać Maryi swoje życie. Zawiera świadectwa osób uzdrowionych dzięki wstawiennictwu Matki Bożej.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/447/Uzdrowienie-w-objeciach-Maryi.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/447/Uzdrowienie-w-objeciach-Maryi.html

Raf_use | 2017-02-09
Na półkach: Przeczytane, Religijne

Książka jest pewnego rodzaju przewodnikiem duchowym filipińskiej charyzmatyczki i pisarki katolickiej. Jest on owocem świadomego życia chrześcijańskiego i doświadczeń duchowych autorki. Ukazuje nam macierzyńską miłość Najświętszej Dziewicy i jej wstawiennictwo i pomoc w kroczeniu drogami wiary. Książka nie wprowadza dla wierzących jakichś nowości, ale doskonale przedstawia w przystępny sposób to ,w jaki sposób Maryja może pomóc nam w naszym życiu. Jeśli wierzysz i/lub czujesz, że potrzebujesz pomocy w wierze - przeczytaj. Mnie książka pomogła na nowo zwracać się do Maryi jako tej, która zawsze prowadzi do swojego Syna - Jezusa.

Na półkach