Onkologia Podręcznik dla studentów medycyny

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320027373
zdrowie, medycyna

W części ogólnej zwrócono szczególną uwagę na epidemiologię nowotworów złośliwych w Polsce, uwarunkowania genetyczne, badania przesiewowe, obrazowe, laboratoryjne, sposoby leczenia, występowanie nowotworów w zależności od płci i wieku oraz na rokowanie. W części szczegółowej omówiono najczęściej występujące nowotwory wieku dziecięcego, nowotwory atakujące poszczególne narządy u dorosłych, rozpoznawanie, klasyfikację i leczenie.

Wiktor Bogacki | 2016-10-18
Na półkach: Podręczniki, Przeczytane