Samoleczenie wzroku metodą dr. Batesa

Wydawnictwo: Kos
zdrowie, medycyna

Książka ta pozwoliła wielu osobom na polepszenie jakości wzroku, a także w przeważającej liczbie wypadków, na całkowite wyleczenie wzroku, czy też, co jest bardziej właściwym określeniem, przywrócenia stanu normalnego widzenia. Metoda redukcji doktora Batesa, znana i stosowana w USA i Europie Zachodniej od blisko 100 lat, oparta jest za założeniu, że narząd wzroku, podobnie jak inne narządy człowieka, posiada zdolności adaptacyjne, regeneracyjne i podlega skutecznej rehabilitacji.

kasiuka83 | 2016-03-05
Przeczytana: 05 marca 2016

Jestem pod wrażeniem. Warto wypróbować :)

Leesec | 2014-03-22
Przeczytana: kwiecień 1990

No, coz. Wzroku mi nie poprawilo...

ChiHeng | 2016-04-20
Na półkach: Nie skonczylem, Przeczytane