Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych

Wydawnictwo: Borgis
zdrowie, medycyna

Książka pt. Nietrzymanie moczu u dzieci i dorosłych jest wartościowym źródłem wiedzy na temat zaburzeń czynności dolnych dróg moczowych. Napisana przez dwoje Autorów, mających olbrzymie doświadczenie kliniczne, zawiera treści, które powinny zainteresować nie tylko lekarzy ogólnie praktykujących, ale także specjalistów zajmujących się na co dzień chorymi z nietrzymaniem moczu i dziećmi z zaburzeniami czynnościowymi dolnych dróg moczowych, w tym dziećmi z tzw. inkontynencją czynnościową. Dzieło dr Danuty Gidian i dr. n. med. Grzegorza Paruszkiewicza jest cennym uzupełnieniem niezbyt jeszcze obszernej literatury polskojęzycznej dotyczącej tego zagadnienia, nadzwyczaj ważnego pod względem klinicznym i społecznym. Rok wydania: 2003;