8320030064
zdrowie, medycyna

Najważniejsze zagadnienia z poszczególnych dziedzin medycyny dziecięcej, podane w skondensowanej, przejrzystej formie. Układ książki (wyróżnienia, tabele, zestawienia) ułatwia szybki dostęp do poszukiwanych wiadomości. Autorzy wybitnymi specjalistami reprezentującymi najważniejsze ośrodki akademickie i instytuty naukowe w Polsce. Repetytorium stanowi kwintesencję materiału zawartego w podstawowym podręczniku, jakim jest Pediatria pod redakcją Krystyny Kubickiej i Wandy Kawalec. Rok wydania: 2004;

książek: 1918
Olga | 2013-09-04