Success with House Plants

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna
angielski
Dominika

Bogaty, ilustrowany poradnik uprawy roślin domowych. Zawiera m.in informacje dotyczące zastosowania roślin w domu, wskazówki dotyczące uprawy oraz przewodnik po zdecydowanej większości popularnych roślin doniczkowych uszeregowanych w kolejności A-Z. Zawiera ponad 1500 kolorowych i czarno-białych ilustracji oraz zdjęcia.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://images.gr-assets.com/books/1463354139l/1168830.jpg

Dominika | 2017-02-07

W Success with House Plants znalazłam odpowiedzi na pojawiające się pytania dotyczące prawie wszystkich roślin, które mam w domu. Znajdziemy tu różne informacje: o optymalnych warunkach oświetleniowych, szczegółowe informacje o roślinnych dolegliwościach i szkodnikach, o pochodzeniu i pokrewieństwie roślin, o metodach i ciekawych sposobach uprawy i eksponowania kwiatów...itd. Można tu też z powodzeniem poszukać mniej popularnych odmian ulubionych roślin. W skrócie - są tu zawarte wszelkie ważne informacje i pomimo upływu czasu - w większości wciąż aktualne.

Zazwyczaj samo przeglądanie pięknych ilustracji jest dla mnie wystarczającym powodem żeby sięgnąć po tę książkę. To moja ulubiona pozycja z tej kategorii.

Na półkach