Penny z Piekła Rodem. Wysyp wysypki

Wydawnictwo: Akapit Press
Maja

Naprawdę wcale nie nazywam się Penny z Piekła Rodem. Nazywam się Penelopa Jones, a kawałek "z piekła rodem" to żart taty. Wcale nie jestem z piekła rodem. Po prostu czasami ludzie nie doceniają moich genialnych pomysłów. Zupełnie niechcący sprawiłam, że tata pojawił się na superważnym spotkaniu z doniczką na głowie. Chciałam tylko wynaleźć hełm do masażu mózgu. No i skąd miałam wiedzieć, że...

Zupełnie niechcący sprawiłam, że tata pojawił się na superważnym spotkaniu z doniczką na głowie. Chciałam tylko wynaleźć hełm do masażu mózgu. No i skąd miałam wiedzieć, że ospa wietrzna jest tak groźna? I że nawet ukryta za przebraniem niebieskiego kota nadal zarażam wszystkich wokół i powoduję wysyp wysypki?

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: google

MollKsiążkowy | 2017-08-12

Przeczytane jednym tchem [w jeden dzień] . Duży druk i wciągająca historia.

Antoniówka | 2017-05-04
Przeczytana: 2015 rok