Zdrowe nawyki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Pijemy nieprzebadaną wodę, jemy tłuste potrawy, palimy, pijemy alkohol. Zwykle zdajemy sobie sprawę, że to nie pomaga naszemu zdrowiu, ale są też inne szkodliwe czynniki, których nawet nie podejrzewamy o takie działanie. Autorzy tej książki ujawniają, co naprawdę jest niezdrowe, oraz proponują rozwiązania: czego trzeba unikać, a co można zastąpić czymś innym ? zdrowszym.Zawarte w książce propozycje opierają się na wynikach wieloletnich badań setek lekarzy, naukowców i dietetyków. Przedstawione informacje pozwalają podjąć skuteczną profilaktykę poważnych chorób, wyeliminować mniej groźne dolegliwości oraz poprawić samopoczucie..

Monika | 2014-11-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ulubione