Ziołolecznictwo Ojców Bonifratrów dla kobiet

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
Ziołolecznictwo kobiety
zdrowie, medycyna

Poradnik oparty na liczącej ponad 400 lat tradycji ziołoleczniczej Ojców Bonifratrów, wzbogacony o zdobycze współczesnej wiedzy medycznej i psychologicznej. Porady ziołolecznicze adresowane są do dziewcząt, kobiet dojrzałych, a także tych, które przeżywają czas przekwitania. ? Zestawy ziołowe skutecznie stosowane w różnych dolegliwościach, m.in.: bezpłodności, otyłości, zaburzeniach miesiączkowania, ? Kosmetyczne zestawy ziołowe, ? Receptury leczniczych nalewek, ? Słowniczek roślin leczniczych, ? Zioła przydatne w kuchni..

IwonaB | 2015-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2015, Zdrowie, Poradniki