Ćwiczymy w domu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

* Co jest dla mnie lepsze: trening siłowy, rozciągający czy kondycyjny?* Jak wymodelować uda, brzuch i pośladki? * Czy istnieje przepis na smukłe ręce i silne plecy?Pora przygotować ciało na letnie wędrówki po górach i rowerowe wyprawy! Potrzebujesz na to tylko 10 minut dziennie! Jeśli brak Ci czasu lub funduszy na wizytę w siłowni, pozwól, by profesjonalny poradnik został Twoim prywatnym instruktorem! Nadaje się do tego znakomicie ? obala mity na temat aktywności fizycznej i odchudzania, pomaga ustalić cel (utrata wagi, wzmocnienie poszczególnych mięśni, ujędrnienie ciała w ?kłopotliwych miejscach) i proponuje dopracowane plany intensywnego lub długofalowego treningu. Troszczy się również o Twoje zdrowie ? podaje wskazówki dotyczące pulsu i ciśnienia krwi, doradza dietę, która najlepiej pasuje do typu treningu. Każdemu ćwiczeniu towarzyszy ilustracja, dokładna instrukcja wykonania, informacje o poziomie trudności, sugerowanej częstotliwości wykonywania i ilości powtórzeń.

Weronika | 2014-11-05
Przeczytana: luty 2014