Piekna jak róża, zdrów jak ryba

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Wyniki badań dotyczących zdrowia otwierają przed nami wciąż nowe horyzonty. Coraz lepiej rozumiemy mechanizmy powstawania chorób, coraz lepiej także umiemy je leczyć. Jednak mimo doskonalenia farmakologicznych terapii medycyna akademicka sięga po naturalne metody leczenia, będące efektem uważnego obserwowania świata fauny i flory. Dlaczego antylopy nie stają się otyłea Co sprawia, że lisy się nie przeziębiająa Dlaczego koty zasypiają w ciągu sekundya Dlaczego rośliny nie potrzebują mydłaa Co zrobić, by spać jak suseła Poradnik szczegółowo odpowiada na te i wiele innych pytań. Autor wyjaśnia, jakie błędy popełniamy w pielęgnacji ciała i psychiki, tłumaczy, dlaczego chorujemy, mamy nadwagę i jesteśmy nieszczęśliwi. Proponuje konkretne programy naprawcze i prowadzi do życia zgodnego z natuą.

eveo | 2012-09-12
Przeczytana: 2012 rok

Polecam każdemu, wiele ciekawych porad, jak długo zachować młodość i zdrowie oraz zrozumieć funkcjonowanie naszego organizmu.

Aga20l | 2015-01-01
Przeczytana: 03 stycznia 2015