Okres menopauzalny

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Skuteczne sposoby na: * tycie w środkowych partiach ciała * brak popędu seksualnego * trądzik * depresję i rozdrażnienie * chroniczne zmęczenie * wzdęcia * napięcie przedmiesiączkowe!Czujesz się gruba, zmęczona, smutna bez powodua Albo po prostu masz ochotę urwać komuś głowęa Nie martw się! Wszystko to wina wahań hormonalnych. Możesz temu zaradzić! Wystarczy połączyć odpowiednie leczenie farmakologiczne z właściwym odżywianiem, treningiem fizycznym i kontrolą psychicznych aspektów menopauzy. Wynikiem tych działań będzie spektakularna odnowa! Autorka, dr Nisha Jackson specjalizuje się w problemach zdrowia kobiet od 1991 roku. Poświęciła swoją pracę poprawie jakości życia kobiet i mężczyzn przez równoważenie poziomu hormonów. Występuje w radio i telewizji, jest autorką książek, wykładowcą oraz rzeczniczką kobiecego zdrowia.