Dlaczego niemowlęta płaczą

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

z jakimi umiejętnościami rodzi się niemowlęa Czy można odczytać powód płaczu i krzyku dzieckaa Jak pocieszyć płaczące dzieckoaPołożna i terapeutka rodzin, Margarita Klein, dzieli się cennymi wskazówkami i poradami, zgromadzonymi podczas wieloletniej praktyki. zobacz, co zrobić, by świeżo upieczeni rodzice stworzyli ze swoim dzieckiem zgrany zespół! Przekonaj się, jak wielką rolę odgrywa dotyk i jak wykorzystywać tę moc poprzez masaż niemowląt. Opanuj mowę ciała dziecka i sprawdź, co zrobić, by nie rozpieścić malucha już w pierwszych tygodniach jego życia. Dowiedz się, kiedy możesz poradzić sobie samodzielnie, a kiedy płacz niemowlęcia stanowi powód do obaw.

oli | 2016-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2016