Cholesterol

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Prawdy i mity na temat cholesterolu!Cholesterol jest niezbędną dla życia substancją tłuszczową, która pełni różne funkcje w organizmie. Stężenie cholesterolu we krwi powinno mieścić się w określonych normach, gdyż w przeciwnym razie grożą nam poważne choroby. Codziennie nasz organizm produkuje cholesterol i wraz z pożywieniem przyjmuje go w różnych ilościach. Aby utrzymać w równowadze stężenie lipidów we krwi, konieczna jest odpowiednia dieta i zdrowy tryb życia. Poradnik pomoże poznać różnice między adobrym i złyma cholesterolem i wyjaśni, jak możesz samodzielnie sterować swoją gospodarką lipidową, właściwie się odżywiając i dbając o odpowiednią aktywność fizyczną. Dzięki tabelom substancji odżywczych, poradom dotyczącym zajęć fitness i smakowitym przepisom kulinarnym z łatwością uzyskasz kontrolę nad swoim cholesterolem!

mario_opole | 2013-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2013

Polecam kazdemu komu zalezy na zyciu w zdrowiu.Jest duzo cennych wskazówek co odrzucic z naszego menu aby żylo sie zdrowiej i dłuzej.
Ja osobiscie przebadalem sie i przeczytalem ta ksiazke.Teraz bede sie starał sugerowac wskazówkami i zobaczymy za 3 m-ce

TomekJ37 | 2016-09-18
Chaoticreader | 2016-04-30