Modelowanie sylwetki Atlas ćwiczeń dla kobiet

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039658
zdrowie, medycyna

Jest to wyjątkowy poradnik dla pań, które chciałyby poprawić swą sylwetkę, ogólną kondycję i sprawność fizyczną oraz zwiększyć siłę mięśni. Aby to osiągnąć, muszą wzmocnić takie partie ciała, jak pośladki, nogi, brzuch i plecy. Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentarze nie tylko umożliwiają zrozumienie celu każdego ćwiczenia, ale także ułatwiają poprawne prowadzenie treningu i pozwalają uniknąć kontuzji. Tłum. Jasiński Ryszard Rok wydania: 2009,

emilia | 2017-04-05

Książkę kupiłam, ponieważ mam jej wersję elektroniczną po angielsku. Jest ona niezwykle uboga względem angielskiej wersji. Nie ma żadnego porządnego wstępu, w którym można by było się dowiedzieć wielu cennych informacji odnośnie treningu siłowego kobiet. Ilość ćwiczeń też żałośnie mała. Nie polecam. Lepiej kupić ogólny poradnik dwuczęściowy lub kupić angielską wersję. Z tej książki wiele się nie dowiemy niestety.

anika160 | 2013-07-06
Ish | 2013-03-31