Radość na każdy dzień

Tłumaczenie: Krystyna Kozak
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
religia
Suerte

Każdego dnia możemy sięgnąć po tę książkę, by przekonać jak wiele radości przygotował dla nas Bóg. Radość modlitwy, wiary - na każdy miesiąc zaproponowano inny temat rozważań, codzienne rozważania wzbogacono cytatami z J. Sulivana, M. Ovadia i J. Heschela. Skłaniająca do refleksji książka dla każdego, której główną myślą jest radość ujmowana pod różnym kątem, nie wyłączając bolesnego. Radość...

Radość z posiadania matki, radość z działania na rzez pokoju, radość z odkrywania, że śmiech to poważna rzecz, radość wiary w jednego Boga czy wreszcie radość dawania radości - warto przeczytać!

źródło opisu: http://wydawnictwo.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo.pl/