Usłysz Jezusa

Wydawnictwo: Esprit
Jesus Speaks
religia
Suerte

Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus. "Gdy trwasz w mojej obecności i słuchasz moich słów, żywa woda mojego Ducha i życia napełnia twoje serce i duszę. Tylko wówczas możesz odkryć moje serce, moją miłość oraz mój pokój. Gdy poprzez moje słowa zobaczysz Ojca, także mocniej Go pokochasz. A z miłości do Ojca i do Mnie rzeki wody żywej zaczną się rozlewać z twego serca na...

Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus.

"Gdy trwasz w mojej obecności i słuchasz moich słów, żywa woda mojego Ducha i życia napełnia twoje serce i duszę. Tylko wówczas możesz odkryć moje serce, moją miłość oraz mój pokój. Gdy poprzez moje słowa zobaczysz Ojca, także mocniej Go pokochasz. A z miłości do Ojca i do Mnie rzeki wody żywej zaczną się rozlewać z twego serca na innych."

Czy można z Chrystusem stworzyć więź tak prawdziwą i tak realną jak ta, która nas łączy z kimś najważniejszym dla nas tu, na ziemi?

Steven K. Scott swoje modlitwy postanowił rozpoczynać od słów wypowiedzianych bezpośrednio przez Pana Jezusa – skierowanych do Jego uczniów i do zwykłych ludzi – które zachowały się dla nas na kartach Ewangelii. Gdy autor zaczął je rozważać, szybko stały się dla niego źródłem modlitewnej inspiracji i ważną duchową lekcją.

W każdym słowie Jezusa Bóg zwraca się bezpośrednio do ciebie z miłością, prawdą, zrozumieniem i głębokim pokojem. Te słowa radykalnie zmieniają życie.

"Usłysz Jezusa" to niezwykłe zapiski, niemal prywatne wiadomości Jezusa skierowane do nas. Pozwalają dostrzec i zrozumieć największy cud życia – to, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Bożym.

źródło opisu: www.esprit.com.pl

źródło okładki: www.esprit.com.pl