Hematologia kliniczna - Provan Drew, Singer Charles R.J., Baglin Trevor i inni

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039382
zdrowie, medycyna

Hematologia kliniczna to zwięzłe źródło wiedzy. Ten nowoczesny podręcznik zawiera syntetycznie sformułowane wskazówki dotyczące rozpoznania, różnicowania i leczenia chorób krwi. Starannie wyważone proporcje między szczegółowością wykładu a oszczędnością formy podania treści, a zwłaszcza układ tekstu książki, umożliwiają szybkie i precyzyjne konfrontowanie wiedzy książkowej z codzienną praktyką lekarską. Hematologia kliniczna jest przeznaczona dla lekarzy rodzinnych, lekarzy robiących specjalizację z hematologii, a także dla personelu oddziałów intensywnej terapii i specjalistycznych zespołów pielęgniarskich. Stanowi przewodnik, który może być szczególnie przydatny dla studentów i młodych lekarzy krok po kroku doprowadza do ustalenia ostatecznego rozpoznania.

Miśka | 2013-08-04