Dzieje jednej fortuny

Tłumaczenie: Zofia Kierszys
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
House of five talents
Konrad

Louis Auchincloss jest znanym, współczesnym pisarzem amerykańskim. "Dzieje jednej fortuny" to saga bogatego rodu Milinderów, historia trwonienia, nie zaś gromadzenia wielkiego majątku. Autor z niezwykłą skrupulatnością obserwuje pewien wycinek amerykańskiej scenerii społecznej, daje wnikliwy, krytyczny obraz życia miliarderów. Jest to pierwsza książka tego pisarza, która ukazuje się w języku...

Jest to pierwsza książka tego pisarza, która ukazuje się w języku polskim.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Konrad | 2017-02-05