Ajin 5

Wydawnictwo: Studio JG
亜人
komiksy
Dejikos

Sato, realizując swój wielki plan wyzwolenia ajinów, decyduje się na okrutny akt terroru - uprowadza samolot pasażerski i rozbija go w środku miasta. Na miejsce katastrofy przybywa specjalna jednostka bojowa, wyszkolona do zadań, z którymi nie radzą sobie policyjne oddziały. A dowodzi nimi ktoś, kto świetnie zdaje sobie sprawę z możliwości ahumanoidów i ma nowy plan jak schwytać Sato. Czy mu się uda?
Tymczasem do wioski, w której ukrywa się Kei dochodzi wiadomość o poszukiwanych ajinach. Czy chłopakowi uda się przekonać miejscowych, że nie jest tym za kogo go mają?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/