Encyklopedia zdrowia rodziny

Wydawnictwo: Literat
zdrowie, medycyna

Ponad 2000 porad doświadczonych lekarzy rodzinnych i specjalistów różnych działów medycyny dotyczących najczęściej występujących obecnie w Polsce schorzeń. Opisy, objawy i przyczyny ponad 320 chorób i dolegliwości. Nowoczesne techniki diagnostyczne. Tradycyjne, farmakologiczne oraz operacyjne metody leczenia. Usystematyzowany przegląd anatomii oraz fizjologii ludzkiego ciała. Przejrzysty układ tekstu, ponad 700 rysunków, wykresów i schematów ilustrujących zagadnienia. Wyjaśnienie specjalistyczny

Czarna21 | 2015-04-25
Charming | 2013-06-16