Bądź zdrów bez lekarstw

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
zdrowie, medycyna

aWysoki poziom koenzymu Q10 we krwi spowalnia procesy starzenia i wzmacnia siły obronne organizmua.aNigdzie nie występuje tak wiele substancji witalnych i odżywczych jak w kiełkacha.aOcet jabłkowy aktywizuje wszystkie naturalne mechanizmy, które uwalniają i spalają tłuszcza.aCzosnek ma wiele aktywnych składników, które nadają mu właściwości antybakteryjne, antybiotyczne i przeciwutleniającea.aLeczniczy wpływ melisy na depresje i bóle głowy znany jest już od starożytnościa.aJogurt przez cały dzieńa, a wraz z nim żywe kultury bakteriia.aSpirulina jest nieocenionym suplementem pokarmowyma.aOleje pomagają przy wielu schorzeniach, od alergii po dolegliwości żołądkowea.aKwasy tłuszczowe Omega-3 posiadają nieocenioną wartość dla zachowania oraz odzyskania naszego zdrowiaa.

Agnieszka | 2015-11-20
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać