Porozmawiajmy o seksie.

Wydawnictwo: Księży Młyn
zdrowie, medycyna

Sue Johanson (ur. 1946) to autorka jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Stanach zjednoczonych i Kanadzie Talk Sex with Sue Johanson, w Polsce znanego z kanału zone Club pod nazwą Porozmawiajmy o seksie . Johanson odpowiada w nim na zaskakujące pytania, które nurtują telewidzów, uznając, że jedynym wyznacznikiem normy w łóżku jest wyrażenie zgody przez obojga partnerów. Pieszczotliwie określana przez swoich wielbicieli aBabciąa omawia różne aspekty seksualności bez fałszywej pruderii, wprost i z humorem. Radzi, jak uczynić swoje życie seksualne ciekawszym, pomaga rozwiązać problemy zdrowotne związane z płciowością, nie unika także tematów tabu i spraw, o których inni boją się lub nie potrafią mówić. Książka napisana w formie alfabetycznego leksykonu to coś więcej niż tylko poradnik. To także doskonała rozrywka, ale również lekcja, jak z dystansem i lekkim przymrużeniem oka przyglądać się kłopotom w sferze życia, która jest udziałem każdego z nas. To szkoła rozmowy o rzeczach naprawdę trudnych bez zawstydzenia i owijania w bawełnę.W książce zamieszczony został także, przeprowadzony specjalnie dla polskich czytelników, wywiad z Autorką,.

Andrzej | 2016-10-03
Nekromantik | 2016-11-11