Urologia podręcznik dla studentów medycyny

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320037586
zdrowie, medycyna

Podręcznik odzwierciedla nowe spojrzenie na choroby urologiczne oraz ich leczenie. Przedstawiono w niej wiadomości ogólne, symptomatologię i badania diagnostyczne. Omówiono zasady postępowania w przypadku wad wrodzonych, nowotworów, zakażeń, kamicy moczowej, niepłodności męskiej i zaburzeń erekcji. Osobny rozdział poświęcono podstawowym zabiegom urologicznym. Ogromną zaletą książki jest zwięzłość i przejrzystość prezentacji zagadnień.

Chaoticreader | 2016-04-30
johanna20 | 2015-10-22