Pospolite ruszenie przeciw nowotworom

Wydawnictwo: Corsam
zdrowie, medycyna

Książka ta przede wszystkim uświadamia, że z kolejki po nowotwory niezależnie od tego, w którym miejscu jesteśmy, możemy wyjść i wejść obok do ogrodu z napisem "Zdrowie". Do tego ogrodu mogą wejść również ci, którzy już dźwigają paczkę z nowotworem, są przerażeni, ale desperacko brną do przodu, dla nich też znajdzie się miejsce w tym bogatym i pięknym ogrodzie. Trzeba jednak szeroko otworzyć...

Trzeba jednak szeroko otworzyć oczy, trzeba stworzyć pospolite ruszenie do walki z nowotworami. W historii było pospolite ruszenie przeciw wrogowi i zwyciężaliśmy, i nigdy nie daliśmy sobie odebrać wolności, a teraz nie możemy pozwolić odebrać sobie zdrowia. Ustawiam więc drogocenne znaki, w jaki sposób bezpiecznie przejść przez życie. I to jest kolejna moja mądrość życiowa.
W książce opisano:
- Oczyszczenie organizmu
- Herbatki przeciwnowotworowe
- Zdrowe odżywianie dla każdego
- Maści przeciwnowotworowe

JimmyConvay | 2015-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2015

Napisana piękną polszczyzną książeczka - poradnik walki z rakiem ale również życia zgodnego z otaczają nas naturą oraz charmonii ze światem i z samym sobą. Warto mieć na półce.

Aneta | 2014-09-06

SADZE, ZE TA KSIAZKA JEST 'NA CZASIE ' ,BO TAK WIELU LUDZI POZERA RAK .KTO WIERZY W MOC MEDYCYNY NATURALNEJ NIECH PROBUJE

Anna | 2016-08-18
Na półkach: Zdrowie, Posiadam, Przeczytane