Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów

Wydawnictwo: Otwarte
Les recettes dukan : mon régime en 350 recettes.
zdrowie, medycyna

To działa! Od kilku miesięcy możecie sami przekonać się o skuteczności rewelacyjnej diety dr. Dukana. Teraz przyszedł czas na przepisy, które urozmaicą dietę, sprawiając, że odchudzanie stanie się jeszcze łatwiejsze i... smaczniejsze. Dzięki tej książce przygotujecie pyszne, lekkie i proste dania: kurczaka w ziołach, wołowinę po burgundzku, sałatkę z krewetek i bakłażany po prowansalsku, a także desery a krem waniliowy, mus czekoladowy czy mufinki. 350 nowych przepisów to efekt pracy samego autora oraz sprawdzone pomysły czytelników, zwłaszcza zafascynowanego metodą dr. Dukana szefa kuchni jednej z paryskich restauracji. zrzuć zbędne kilogramy a bez efektu jo-jo!

źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte, 2009

źródło okładki: http://otwarte.eu/books/nie-potrafie-schudnac-3/

Kilka przepisów zastosowałam i naprawdę dobre :)

książek: 2064
Lublinianka | 2013-03-21
Przeczytana: 30 września 2012

Kto chce skorzystać z tej diety to polecam się zapoznać ze szczegółami, gdyż dieta jest ma swoje uboczne skutki. Dużym plusem jest szybkie chudnięcie. W książce możemy znaleźć ciekawe przepisy kulinarne.

espeja | 2010-02-12

Jeszcze nigdy po zakupie książki nie miałam tak wielkiego wrażenia zmarnowania pieniędzy. Fakt, nigdy wczesniej nie kupowałam książek tego typu. W każdym razie- zdecydowanie NIE polecam.

lili23 | 2013-09-23

wiele przepisów z książki zawiera trudno dostępne produkty a dla kilku "zjadliwych" przepisów nie warto kupować tej książki.

niewazsie | 2010-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2010

Wow, jak na dietę ograniczoną do 100 składników, ilość, różnorodność, egzotyczność i profesjonalizm przepisów robi wrażenie!

delighted | 2012-03-03

niewiele przydatnych przepisów z powodu ich braku w polsce, jednak jest kilka ciekawych i smacznych :)

Marlena | 2011-05-23
Przeczytana: 23 maja 2011

Wiele fajnych przepisow, bardzo pomocna ksiazeczka, ktora warto zawsze miec pod reka :)

sonia | 2010-11-06
Przeczytana: luty 2010