Talenty i wielbiciele : komedia w 4 aktach

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Talanty i poklonniki
Konrad

Konrad | 2017-12-20

Rosja, czasy współczesne powstaniu utworu (1882), prowincjonalne miasto. W mieście teatr. W teatrze młoda, utalentowana aktorka, z tych przyzwoitych, uczciwych. Wokół teatru - jak to w tamtych czasach - wielbiciele rodem z grona bogatszych obywateli miejscowych, o uczciwości rozmaitej, podobnie jak przyzwoitości. Na dokładkę młody, ubogi człowiek o niezłomnych zasadach i żyłce pedagogicznej. A co dalej? 140 stron niezłej zabawy.

inkaa2000 | 2017-12-20