Beard in Waiting

Cykl: Winston Brothers (tom 3.5)
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
lulamae

A Long scene/short story featuring two unlikely characters from the Winston Brothers series.

źródło opisu: https://www.goodreads.com

źródło okładki: https://www.goodreads.com

lulamae | 2017-02-06
Przeczytana: 04 lutego 2017

Ten krótki, świąteczny dodatek do serii o braciach Winston miał zawierać niespodziewanych bohaterów. I rzeczywiście nie spodziewałam się, że przeczytam kilkadziesiąt stron o matce Jennifer (z III tomu) - Diane Donner oraz jednym z członków gangu motocyklowego Iron Wraiths - Jasonie "Repo".

Minął ponad rok od rozwodu Diane z jej niewiernym mężem. Rok temu udała się do klubu Iron Wraiths i przeżyła gorącą noc z Repo. Teraz po roku to on puka do jej drzwi...

Krótkie, ale urocze i jestem ciekawa czy autorka uraczy nas kiedyś jakiś rozwinięciem ich historii? Bo powiem szczerze, że nawet chętnie bym przeczytała co dalej z tego wyniknie.

anett023 | 2017-03-23
kiniaz5 | 2017-03-20