Połącz kropki. Kraków

Wydawnictwo: Egmont Polska
hobby
Aleksandra Wilk

Kropka w kropkę, jak malowane! Poznawaj krakowskie zabytki, łącząc kropki i kolorując słynne budowle, symbole i miejsca stolicy Małopolski! Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan, Brama Floriańska, Wawel - to tylko niektóre z nich, a dzięki zawartym w tej książce kolorowym zdjęciom i krótkim, interesującym notkom, dowiesz się o Krakowie jeszcze więcej. Baw się, ucz precyzji i poznawaj...

Kropka w kropkę, jak malowane!

Baw się, ucz precyzji i poznawaj ciekawostki o wspaniałych europejskich miastach.

Koniec, kropka!

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1666721-polacz-kropki-krakow