Połącz kropki. Paryż

Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby
Aleksandra Wilk

Witaj w Paryżu! Wodząc ołówkiem od kropki do kropki, poznasz wyjątkowe miasto. Znajdziesz w nim wszystko: bajkowe pałace i kosmiczne konstrukcje ze szkła i metalu. Poznasz historię najsłynniejszych zabytków i poczujesz niezwykły nastrój stolicy Francji. Paryż naprawdę działa na wyobraźnię. Dzięki tej książeczce dowiecie się, dlaczego tak wiele osób pokochało to piękne miasto i wciąż do niego...

Witaj w Paryżu!

Wodząc ołówkiem od kropki do kropki, poznasz wyjątkowe miasto. Znajdziesz w nim wszystko: bajkowe pałace i kosmiczne konstrukcje ze szkła i metalu. Poznasz historię najsłynniejszych zabytków i poczujesz niezwykły nastrój stolicy Francji. Paryż naprawdę działa na wyobraźnię. Dzięki tej książeczce dowiecie się, dlaczego tak wiele osób pokochało to piękne miasto i wciąż do niego wraca.

Baw się, ucz precyzji i poznawaj ciekawostki o wspaniałych europejskich miastach.

Koniec, kropka!

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1292593-polacz-kropki-paryz

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1292593-polacz-kropki-paryz

Northman | 2017-02-26
Przeczytana: 25 lutego 2017

Super zabawa, antystres, piękne zabytki - wszystko w jednym!

Niepozorna na pierwszy rzut oka rzecz, a jednak ile z niej frajdy! Na rynku wydawniczym mamy mnóstwo pozycji relaksacyjnych, mających za cel zwalczyć stres, dostarczyć rozrywki - tym razem mamy do wypróbowania zwykłą, dziecinną rzecz: zabawę w łącznie kropek :) ... I okazuje się, że zabawa jest z tego przednia :)

Łącząc od ponad dwustu do ponad trzystu ponumerowanych kropek dostajemy wierne, przez nas samych wykonane odwzorowania wizytówek Paryża - od Wieży Eiffle'a, przez Luwr, Łuk Triumfalny, Ogrody Tuileries, Notre-Dame, Operę Garnier po Pałac Inwalidów. Do tego mamy obok każdego miejsca na rysunek dawkę zdjęć i faktów o obiekcie, który zaraz wyłoni się na kartce spod naszych palców. Fajna sprawa :) Zajmuje czas, a przy tym, siłą rzeczy, wyłącza myślenie o całym bożym świecie ;)... Antystres zatem trafiony :)

Polecam :) Bardzo przyjemna, dająca frajdę książeczka.

Dziękuję Egmont Polska za udostępnienie egzemplarza...