832002899X
zdrowie, medycyna

Książka zawiera wiadomości dotyczące projektowania i wykonywania protez szkieletowych, z uwzględnieniem projektowania klamer. Przedstawia też zasady paralelometrii. Liczne ilustracje, wzbogacone dodatkowym kolorem, czytelnie obrazują proces projektowania protez, dzięki czemu ułatwiają przyswojenie treści zawartych w podręczniku. Publikacja przeznaczona jest dla lekarzy stomatologów, studentów, protetyków, techników dentystycznych oraz dla uczniów szkół techniki dentystycznej.

Justyna F | 2012-12-22
Kari | 2017-03-21