Sprawność fizyczna ogólna. Testy

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
zdrowie, medycyna

Autor prezentuje zestaw bardziej i mniej znanych testów krajowych i zagranicznych o szerokich możliwościach wykorzystania, uwzględniających wiek, płeć i poziom sprawności fizycznej. W celu ułatwienia posługiwania się testami przyjęto następujący schemat zapisu: miejsce wykonania testu, wykaz sprzętu potrzebnego do realizacji prób, sposób wykonania poszczególnych prób oraz całego testu, ocena prób i całego testu. Podręcznik zawiera rysunki ułatwiające pracę.

Dawidzio | 2014-06-22