8320032253
zdrowie, medycyna

W książce omówiono najważniejsze z punktu widzenia lekarza pierwszego kontaktu i lekarza rodzinnego problemy: epidemiologię nowotworów w Polsce, badanie podmiotowe i przedmiotowe ze szczególnym ukierunkowaniem na nieprawidłowości świadczące o wystąpieniu nowotworu, prewencję pierwotną i badania przesiewowe, stany nagłe w onkologii, powikłania po leczeniu onkologicznym, poszczególne jednostki chorobowe, zwalczanie bólu nowotworowego i opiekę terminalną oraz ocenę stanu sprawności i działań niepożądanych w onkologii.

maja5 | 2011-03-14
Chaoticreader | 2016-11-24