Inteligencja ciała. Jak zachować młodośća

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
zdrowie, medycyna

Wszechobecny kult młodości, zdawałoby się niezniszczalnej i nieprzemijającej, zdominował nasze życie. Chcemy przechytrzyć naturę w złudnym przekonaniu, że zdrowie, młodzieńczy styl i wygląd zachowamy na zawsze. Jednak nadejdzie czas, kiedy odczujemy spadek sił witalnych, zwiędnie uroda. Starość przestanie być pojęciem abstrakcyjnym. Na szczęście jest to proces powolny, co daje nadzieję, że nie zastanie nas nieprzygotowanych. Możemy to także opóźnić, a metod jest wiele, jak dobrze i ładnie się starzeć. Książka poświęcona jest właśnie tym sprawom. Jaką przyjmiemy postawę wobec własnego wieku i jak będziemy się czuć w jesieni życia, zależy od każdego z nas.

Magda MS | 2017-08-28
książek: 11973