The Scarecrow Walks at Midnight

Okładka książki The Scarecrow Walks at Midnight R.L. Stine
Okładka książki The Scarecrow Walks at Midnight
R.L. Stine Wydawnictwo: Scholastic Audio Cykl: Classic Goosebumps (tom 16) Seria: Goosebumps horror
horror
Classic Goosebumps (tom 16)
Goosebumps
The Scarecrow Walks at Midnight
Scholastic Audio
2015-10-01
2015-10-01

Książka całkiem przyjemna, bardzo fajny temat bo ożywające strachy na wróble otoczone polami kukurydzy w wakacyjnym, sielskim klimacie domu dziadków.

Szybko sią ją czyta, przyjemnie, raczej dla młodszego czytalnika, chociaż ja wcale nie pogardziłem i nie żałuję.
No i jest przewidywalna, od początku już wiadomo co się święci i kto za tym wszystkim stoi, lecz w takiej książce tak bardzo to nie przeszkadza.
Jakbym ją czytał będąc dzieckiem to pewnie bym się trochę bał, mogłoby tak być. Teraz na to już za późno, niemniej jednak 'Goosebumps' lubię i sięgnę po więcej, bo podoba mi się pomysł na całą serię, a tematyka jest różnorodna więc na pewno coś dla siebie znajdę.

Po kilku książkach wysłuchanych w ramach serii "Gęsia skórka" ta książka była dosyć nudna. Te same elementy, niewiele zaskoczeń... można przesłuchać, ale bez szału.

• Wysłuchane
  • 2017