Genetyka. Ilustrowany przewodnik

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320029082
zdrowie, medycyna

Jesto to atlas genetyki, w którym w zwięzły i niezwykle przystępny sposób przedstawiono zarówno reguły gentyki klasycznej, jak i najnowsze osiągnięcia naukowe z zakresu genomiki i genetyki klinicznej. Książka ukazała się w kilku językach, m.in. angielskim, francuskim, włoskim i japońskim. Tłumaczenie na język polski jest dziełem zespołu klinicystów i pracowników naukowych Zakładu Genetyki Medycznej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Wicher | 2016-01-27
KateCosta | 2012-12-10