Kurs tworzenia stron WWW + CD Komputer Świat Ekspert 6/2010

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
webmaster, HTML, CSS, JavaScript
Goldie

Kurs tworzenia stron www - HTML, CSS, JSCSCRIPT. - HTML wyjaśniony od podstaw - dziesiątki praktycznych lekcji tworzenia www - projektowanie pięknych stron w CSS - HTML5 i CSS3 - przyszłość sieci już dziś - JavaScript dla każdego - krótki kurs. Dodatkowo na CD: - pełne wersje CoreEditor v1.9 i CoreCut v1.8 - najlepsze edytory HTML i CSS - najnowsze przeglądarki WWW - komplet wtyczek dla...

Kurs tworzenia stron www - HTML, CSS, JSCSCRIPT.
- HTML wyjaśniony od podstaw
- dziesiątki praktycznych lekcji tworzenia www
- projektowanie pięknych stron w CSS
- HTML5 i CSS3 - przyszłość sieci już dziś
- JavaScript dla każdego - krótki kurs.
Dodatkowo na CD:
- pełne wersje CoreEditor v1.9 i CoreCut v1.8
- najlepsze edytory HTML i CSS
- najnowsze przeglądarki WWW
- komplet wtyczek dla webmasterów
- serwery www
- edytory graficzne
- programy testujące.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: źródło własne

Goldie | 2017-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2017

Dobrze opisane podstawy, ale jednak tylko podstawy, bo książeczka dosyć cienka (122 strony), tematy 3 duże (HTML, CSS i JavaScript), aczkolwiek trzeba przyznać, że każdy centymetr strony wykorzystany w pełni - masa przykładów, wyjaśnień, rozwinięć, dużo zrzutów ekranów i kodów prezentujących przykłady. Bardzo dobrze opracowany temat i pozwala bazując na tych informacjach utworzyć już pierwszą stronę www. No i dołączona płytka zawierająca kilka użytecznych dla webmastera narzędzi.

Marcin Zalewski | 2017-06-19
Na półkach